Onze mensen

Ontmoet ons team

Toon iedereen

Onze Advocaten

Onze Advocaten

Meer teamleden

Hubert Braakhuis

Appartementsrecht, verenigingsrecht, energierecht en huurrecht

h.braakhuis@rijssenbeek.nl

Esther van Riet

Appartementsrecht, verenigingsrecht en koop/verkoop (non conformiteit)

e.vanriet@rijssenbeek.nl

Mark van der Lubbe

Appartementsrecht en bouwrecht

m.vanderlubbe@rijssenbeek.nl

Marnix Nijenhof

Appartementsrecht en huurrecht

m.nijenhof@rijssenbeek.nl

Anne Vermeulen-Jonkers

Appartementsrecht en bouwrecht

a.vermeulen@rijssenbeek.nl

Michel Elbers

Appartementsrecht en huurrecht

m.elbers@rijssenbeek.nl

Roy Besselink

Appartementsrecht, koop- en verkoop onroerend goed, verjaring, beslag- en executie

r.besselink@rijssenbeek.nl

Ali El Fathi

Appartementsrecht

a.elfathi@rijssenbeek.nl

Marianne Schippers-Van de Weerdhof

Appartementsrecht en bouwrecht

m.schippers@rijssenbeek.nl

Rein Simonse

Appartementsrecht

r.simonse@rijssenbeek.nl

Jarl van Sonsbeek

Appartementsrecht en bouwrecht

j.vansonsbeek@rijssenbeek.nl

Sabine Schultze

Appartementsrecht

s.schultze@rijssenbeek.nl

Bram Willemsen

Appartementsrecht

b.willemsen@rijssenbeek.nl

Onze Juristen

Onze Juristen

Incasso

Lara Hesseling

Notarieel jurist

l.hesseling@rijssenbeek.nl

Radboud Peutz

Wetenschappelijk jurist

r.peutz@rijssenbeek.nl

Laurine van Gemert

l.vangemert@rijssenbeek.nl

Arzu Ilbay-Korkmaz

a.ilbay@rijssenbeek.nl

Jean-Jacques Bolodjua

j.bolodjua@rijssenbeek.nl

Jessica Holland

j.holland@rijssenbeek.nl

Onze Juridisch
incassomedewerkers

Onze Juridisch
incassomedewerkers

Ondersteunend personeel

Bianca Klein Bleumink

Juridisch incassomedewerker

b.kleinbleumink@rijssenbeek.nl

Glen Stokman

Juridisch incassomedewerker

g.stokman@rijssenbeek.nl

Ondersteunend personeel

Ondersteunend personeel

Werken bij Rijssenbeek

Martina van Santen

Office manager

m.vansanten@rijssenbeek.nl

Esther Boot

Financiële administratie

e.boot@rijssenbeek.nl

Jolanda Meerveld

Secretariaat

j.meerveld@rijssenbeek.nl

Mérie Spijker

Secretariaat

m.spijker@rijssenbeek.nl

Lydia Tijssen

Secretariaat

l.tijssen@rijssenbeek.nl

Berit Gerritsen

Secretariaat

b.gerritsen@rijssenbeek.nl

Manouk Poelakker

Secretariaat

m.poelakker@rijssenbeek.nl

Jan Tijmen Brouwer

Ondersteuning financiële administratie

j.brouwer@rijssenbeek.nl

Sarah Buursink

Secretariaat

s.buursink@rijssenbeek.nl

Werken bij Rijssenbeek Advocaten

Werken bij Rijssenbeek

Altijd op zoek naar talent

Wij zijn altijd opzoek naar talent. Denk jij met jouw expertise ons team te kunnen versterken?

Bekijk vacatures